Przygotowaliśmy kilka ofert w zależności od Państwa potrzeb. Na kameralne spotkania biznesowe proponujemy Salę Patio, na większe konferencje do 60 osób idealna będzie Główna Sala Konferencyjna. Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy kompleksowy pakiet na wynajem obu sal, który zapewni przestrzeń konferencyjną oraz miejsce na odpoczynek i relaks wśród zieleni z filiżanką naszej pysznej kawy.

zobacz video

Sala Główna

Tutaj organizujemy szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe, a nasza obsługa służy pomocą i radą w każdym aspekcie.

Powierzchnia: 70m2

Przestronna, klimatyzowana sala, wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny: interaktywna tablica MyBoard: laptop, drukarka, projektor, nagłośnienie. mikrofony, flipchart.

Ustawienie teatralne

Max 60 osób

Ustawienie “podkowa”

Max 36 osób

Ustawienie szkolne

Max 40 osób

Patio

Powierzchnia: 57m2

Piękne, pełne żywych kwiatów znajduje się pomiędzy Salą Konferencyjną, a Salą Restauracyjną. Przestrzeń ta jest idealnym miejscem na odpoczynek w ramach przerw kawowych podczas konferencji, jak również organizację kameralnych spotkań biznesowych. Sala jest klimatyzowana i posiada przeszklony dach.

Przygotujemy salę według Państwa potrzeb.

Z naszych usług korzystają

logo British Council logo Przymierze Przedsiębiorców

Rezerwacja sali konferencyjnej

Wypełnij formularz

lub zadzwoń (+48) 579 470 373

Proszę poprawić pola zaznaczone na czerwono

Rezerwacja stolika

Wypełnij formularz

lub zadzwoń (+48) 579 470 373

Proszę poprawić pola zaznaczone na czerwono

Proszę poprawić pola zaznaczone na czerwono

Z przyjemnością zadbamy o Państwa podniebienie
i najwyższy komfort.

Zamknij
Informacja administratora danych osobowych

W związku z usługami świadczonymi przez podmiot usług hotelowych i pozyskiwaniem danych osobowych, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej również „RODO”), uprzejmie informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest:
EPOL HOLDING Sp. z o.o. z siedzibą w ul.Targowa 9A, 90-042 Łódź, ponadto informujemy że:

1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu w zakresie przesłanego przez Państwa zapytania, a także realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora, polegającego na wykonywaniu przez administratora marketingu bezpośredniego w zakresie w jakim udzielili Państwo dobrowolnie zgody.

2. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Ponadto Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

3. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez czas konieczny do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, a w przypadku udzielenia zgody na działania marketingowe, do czasu jej wycofania.

4. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

6. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, niemniej jednak warunkuje możliwość wykonania usług w tym zakresie.

7. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegały profilowaniu.