Nasze dania nie tylko znakomicie smakują, ale są również małymi dziełami sztuki. Serdecznie zapraszamy do odbycia tej niezwykłej podróży kulinarnej razem z nami w eleganckich, a zarazem nowoczesnych wnętrzach restauracji Atrium.

Z dumą prezentujemy nowe menu. Zapraszamy do zapoznania się z kartą dań oraz win. Zachęcamy również do spróbowania piwa Warkot z naszego własnego browaru rzemieślniczego.

Z naszych usług korzystają

logo British Council logo Przymierze Przedsiębiorców

Rezerwacja sali konferencyjnej

Wypełnij formularz

lub zadzwoń (+48) 579 470 373

Proszę poprawić pola zaznaczone na czerwono

Rezerwacja stolika

Wypełnij formularz

lub zadzwoń (+48) 579 470 373

Proszę poprawić pola zaznaczone na czerwono

Z przyjemnością zadbamy o Państwa podniebienie
i najwyższy komfort.

zarezerwuj stolik
lub zadzwoń (+48) 579 470 373

Proszę poprawić pola zaznaczone na czerwono

lub zadzwoń (+48) 579 470 373
Zamknij
Informacja administratora danych osobowych

W związku z usługami świadczonymi przez podmiot usług hotelowych i pozyskiwaniem danych osobowych, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej również „RODO”), uprzejmie informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest:
EPOL HOLDING Sp. z o.o. z siedzibą w ul.Targowa 9A, 90-042 Łódź, ponadto informujemy że:

1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu w zakresie przesłanego przez Państwa zapytania, a także realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora, polegającego na wykonywaniu przez administratora marketingu bezpośredniego w zakresie w jakim udzielili Państwo dobrowolnie zgody.

2. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Ponadto Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

3. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez czas konieczny do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, a w przypadku udzielenia zgody na działania marketingowe, do czasu jej wycofania.

4. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

6. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, niemniej jednak warunkuje możliwość wykonania usług w tym zakresie.

7. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegały profilowaniu.